Twoje bezpieczeństwo

Zakład Instalacji

Systemów Alarmowych

 

w dobrych rękach

AD-System Bydgoszcz Alarmy, monitoring, kamery, domofony. Montaż i serwis systemów alarmowych, systemów dozorowych, monitoringu, kamer, domofonów, systemów kontroli dostępu.

 O FIRMIE  ::  OFERTA  ::  KONTAKT :: REFERENCJE

 

 
Zakład Instalacji Systemów Alarmowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i wykonywania instalacji
systemów zabezpieczeń
takich jak:
 

 

 

 

• sygnalizacji alarmu włamania i napadu SSWiN;
• telewizji dozorowej CCTV;
• kontroli dostępu KD;
• domofonowych, videodomofonowych;
• teleinformatycznych;
• napędów bram i szlabanów;
• kontroli i taryfikacji czasu pracy;
• instalacji telewizji naziemnej i satelitarnej.

Gwarancja Satysfakcji AD-System Alamy Bydgoszcz

Zakład Instalacji Systemów Alarmowych powstał w 1990 roku z inicjatywy pracowników  Telkom-Telfa (obecnie Lucent Technologies) zatrudnionych w biurze konstrukcyjnym na stanowiskach specjalista konstruktor w pracowni systemów sygnalizacyjnych. Od początku istnienia firmy zajmujemy się projektowaniem i montażem elektronicznych systemów sygnalizacji włamania i napadu, pożaru, kontroli dostępu, monitoringu wizyjnego, kontroli czasu pracy i ochrony zbiorów bibliotecznych.

Jako jedni z pierwszych w kraju na początku lat 90-tych otrzymaliśmy od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych koncesję na wykonywane przez nas usługi.

W trakcie naszej działalności wykonaliśmy  ponad tysiąc instalacji w/w systemów  i w  dużej części z nich przez lata prowadzimy ich konserwację i modernizację.

Jednym z naszych  ważniejszych dokonań było wyposażenie w elektroniczne systemy zabezpieczenia wszystkich Urzędów Pocztowych , Sądów Rejonowych i niektórych Prokuratur  działających na terenie obszaru dawnego województwa bydgoskiego oraz Sądu Okręgowego w Bydgoszczy.

Stosowne uprawnienia( koncesja , licencje oraz poświadczenia bezpieczeństwa) pozwoliły nam na kompleksowe wyposażenie w elektroniczne środki ochrony( zgodne z wymogami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego) wielu  Kancelarii Tajnych, z których do dziś większość obsługujemy i modernizujemy.

Posiadanie przez nas tych wszystkich uprawnień obliguje  nas do  wykonywania instalacji w oparciu o wymogi Polskiej Normy PN-EN 50131-1 (dawna PN-93/E-08390) i zawsze z wykorzystaniem urządzeń, które posiadają stosowne certyfikaty zgodności z normami Unii Europejskiej oraz atesty instytucji badających i klasyfikujących sprzęt alarmowy.                                                                                         

Działalność nasza zabezpiecza  potrzeby klientów indywidualnych, firm i urzędów państwowych na terenie całego kraju

 

Szanowni Państwo zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

Oferujemy bezpłatną wycenę i pomoc w konfiguracji!

 

 

 

Katalog stron   |  Mapa strony

Alarmy  ::  Monitoring  ::  Kontrola dostępu  ::  Domofony i videodomofony