Twoje bezpieczeństwo

 

Zakład Instalacji

Systemów Alarmowych

ad-system Bydgoszcz. Alarmy, monitoring, domofony. Systemy Alarmowe.

 

w dobrych rękach

O FIRMIE  ::  OFERTA  ::  KONTAKT :: REFERENCJE

Alarmy  ::  Monitoring  ::  Kontrola dostępu  ::  Domofony i videodomofony

  Monitoring, telewizja przemysłowa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System monitoringu wizyjnego możemy podzielić na analogowe IP oraz HD SDI.

System analogowy - jest to klasyczny system CCTV oparty na kamerze analogowej podłączonej do rejestratora, obraz nagrywany jest na dysku twardym. Systemy te istnieją od początku monitoringu oczywiście są udoskonalane i zapewniają coraz lepszą jakość obrazu ale wypierane są przez systemy IP.

 
Systemy IP - to urządzenia sieciowe przekształcające obraz w sygnał cyfrowy i wysyłają go za pośrednictwem sieci. Tworzy to bardzo duże możliwości wykorzystania tych urządzeń i przesyłania obrazu za pośrednictwem Internetu. Kamery te posiadają kilkukrotnie lepszy obraz w stosunku do kamer analogowych.

 Systemy kamer HD SDI - to systemy kamer cyfrowych wykorzystujące infrastrukturę kabli koncentrycznych do przesłania obrazu. Obraz ten jest  zdecydowanie lepszej jakości porównywalny do obrazu z kamer IP. Systemy te wykorzystuje się w miejscach gdzie rozprowadzony jest już kabel koncentryczny i nie ma możliwości przejścia na system kamer IP.

Nasza oferta obejmuje wszystkie wymienione wyżej systemy monitoringu, bezpłatnie przyjedziemy na miejsce i pomagamy w wyborze odpowiednich urządzeń.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Oferujemy bezpłatną wycenę i pomoc w konfiguracji!

 

Alarmy, monitoring, domofony montujemy i serwisujemy na terenie takich miast jak:

Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Solec Kujawski, Nakło nad Notecią, Szubin, Żnin, Barcin,  Kcynia, Koronowo, Chełmża, Chełmno, Świecie

 

 

 

 

 

Alarmy  ::  Monitoring  ::  Kontrola dostępu  ::  Domofony i videodomofony  ::  Katalog stron   ::   Mapa strony